हालसम्मका बिभागीय प्रमुखहरु

चिफ इन्जिनियर तथा महानिर्देशकहरु को नामावली

Chief Engineer

ई. विरेन्द्र केशरी पाेखरेल (ई. सम्भार)
1965-1967 AD (2022-2024 BS)

Chief Engineer

ई. विष्णु बहादुर कार्की
1967-1970 AD (2024-2027 BS)

Chief Engineer

ई. दिप्ति जंग थापा
1970-1975 AD (2027-2032 BS)

Chief Engineer

ई. विरेन्द्र प्रताप शाह
1975-1981 AD (2032-2038 BS)

Chief Engineer

ई. शिव बहादुर प्रधानाङ्ग
1981-1987 AD (2038-2044 BS)

Chief Engineer

ई. नारायण दत्त शर्मा
1987-1988 AD (2044-2075 BS)

Director General

ई. नारायण दत्त शर्मा
1988-1991 AD (2045-2048 BS)

Chief Engineer

ई. ज्ञान प्रसाद शर्मा (ई. याेजना)
1996-1997 AD (2061/09/12-2064/02/03 BS)

Director General

ई. राम बाबु शर्मा
1991-1992 AD (2048-2049 BS)

Director General

ई. बरुण प्रसाद शर्मा
1993-1994 AD (2049-2050 BS)

Director General

ई. निरञ्जन प्रसाद चालिसे
1994-1995 AD (2050-2051 BS)

Director General

ई. माेहन बहादुर कार्की
1995-1996 AD (2051-2053/09 BS)

Director General

ई. निरञ्जन प्रसाद चालिसे
1996-1997 AD (2053/09-2054/01 BS)

Director General

ई. भारती प्रसाद शर्मा
1997-1997 AD (2054/01-2054/08 BS)

Director General

ई. निरञ प्रसाद चालिसे
1997-1999 AD (2054/08-2056/07 BS)

Director General

ई. आनन्द प्रसाद खनाल
1999-2000 AD (2056/07/15-2058/09/25 BS)

Director General

ई. मदन गाेपाल मलेकु
2000-2004 AD (2058/09/25-2061/09/12 BS)

Director General

ई. दुर्गा प्रसाद के.सी.
2004-2007 AD (2061/09/12-2064/02/03 BS)

Director General

ई. तुलसी प्रसाद सिटाैला
2007-2009 AD (2064/02/16-2066/03/07 BS)

Director General

ई. राम कुमार लम्साल
2009-2011 AD (2066/03/07-2067/10/07 BS)

Director General

ई. हरि ओम श्रीवास्तव
2011-2011 AD (2067/10/07-2068/04/25 BS)

Director General

ई. इन्दु शर्मा ढकाल
2011-2012 AD (2068/04/25-2068/09/22 BS)

Director General

ई. दिनकर शर्मा
2012-2013 AD (2078/09/22- BS)

Director General

ई. देवेन्द्र कार्की
2013-2014 AD (2069/04/04-2071/07/23 BS)

Director General

ई. माधव कार्की
2014-2016 AD (2071/07/24-2073/05/01 BS)

Director General

ई. देवेन्द्र कार्की
2016-1017 AD (2073/05/01-2074/02/16 BS)

Director General

ई. गाेपाल प्रसाद सिग्देल
2017-2018 AD (2074/02/19-2075/02/19 BS)

Director General

ई. रविन्द्रनाथ श्रेष्ठ
2018-2019 AD (2075/02/17-2075/12/18 BS)

Director General

ई. केशव कुमार शर्मा
2019-2021 AD (2075/12/18-2077/11/04 BS)

Director General

ई. अर्जुन जङ्ग थापा
17 Feb. 2021 - 30 Dec. 2021 AD (2077/11/05 - 2078/09/15 BS)

Director General

प्राे. ई. शिवहरि सापकाेटा
31 Dec. 2021 - 2 May 2022 AD (2078/09/16 - 2079/01/19 BS)

Director General

ई. शिव प्रसाद नेपाल, नि. (कार्यकारी) महानिर्देशक
2 May 2022 - 7 June 2022 AD (2079/01/19 to 2079/02/24 BS)

Director General

ई. अर्जुन जङ्ग थापा
8 June 2022 - Present AD (2079/02/25 - Present BS)